Technik - školitel

Popis

Náplň práce:

plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parku

Požadujeme:

profesní průkaz, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni (u rodilých mluvčí

požadujeme

znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, základní orientace v dopravních systémech výhodou, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu.

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Blanka Fabiánová