Technik - školitel řidičů

Popis

Náplň práce:

plánování a organizace oprav a servisů, sledování a hodnocení vozidel a řidičů dle dopravního systému, komunikace s řidiči a disponenty, plnění KPI cílů v rámci vozového parku

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. B, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na komunikativní úrovni (u rodilých mluvčí

požadujeme

znalost českého jazyka), předchozí zkušenosti s řízením vozidel do 12t výhodou, časovou flexibilitu, umět si zorganizovat práci, dobré komunikační schopnosti, znalost práce na PC a základní orientace v dopravních systémech výhodou, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou flotilu

Nabízíme:

zajímavé pracovní ohodnocení, zázemí stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Blanka Fabiánová