Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou

Popis

Náplň práce:

komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy, vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni, u rodilého mluvčího

požadujeme

dobrou znalost českého jazyka, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, praxe v administrativě 1 rok, praxe v dopravě výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly, odolnost vůči stresu

Informace o pozici

Plat: 24 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Blanka Fabiánová