Technik / Technička - realizace zakázek

Popis

1.

kontakt

telefonicky v době od 7 do 14 h. na č.***, e-mailem, osobně v době od 7 do 14h. Životopis zašlete na e-mail.: ***

Průmyslové montáže s.r.o. je servisně montážní organizace, která se specializuje převážně na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, údržbu a montáž technologických zařízení či potrubí.

Náplň práce:

- příprava a realizace zakázek montáží
- tvorba a kalkulace rozpočtu zakázek ve strojírenství (hutní materiál)

Požadavky

- min. ÚSV technického směru popř. střední vzdělání strojního, stavebního nebo hutnického směru s maturitou
- znalost práce na PC (Excel, Word, atd.) popř. AutoCAD - výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Pracovní doba od 6h do 14.30h. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, pololetní odměny, služební mobil a vůz

Informace o pozici

Plat: 38 – 42 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Pavlína Štefaníková