Technolog / Technoložka

Popis

1.

kontakt

e-mailem, stručný životopis zašlete na: ***

Požadavky

: SŠ vzdělání strojírenského zaměření; Perfektní orientace při čtení technické výkresové dokumentace; Znalost technické AJ; Práce s PC, znalost AutoCad výhodou; Znalost tváření materiálů, zejména ohýbání trubek; Znalost norem ČSN EN 13 445, ČSN EN 12952, EN 13480, ČSN 132604; Všeobecné znalosti o svařování materiálů a zkoušení svarů

Náplň práce:

- Zpracování aprobačních a zkušebních plánů pro ohyby dle evropských norem
- Tvorba technologické dokumentace a stanovení technologické výroby
- Objednávání přípravků, šablon, speciálního nářadí, nástrojů a měřidel
- Posuzování zakázek a poptávek z hlediska vyrobitelnosti
- Kontrola výkresové dokumentace a zhotovení dílčí výkresové dokumentace pro výrobu

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, firemní vzdělávání

Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Informace o pozici

Plat: 35 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Pavla Němčicová