Referent/ka majetkové správy - rozpočtář/ka

Popis

Náplň práce:

- příprava, plánování a sestavování rozpisu finančních prostředků pro nemovitou infrastrukturu;
- kontrola příjmových a výdajových smluvních vztahů;
- řešení rozpočtování cenového marketingu;
- řešení závazků a pohledávek;
- rozborová a kontrolní činnost v cenové oblasti stavebních zakázek;
- odpovědnost za správnost cenových kalkulací v oblasti stavebních zakázek;

Požadujeme:

- orientace a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona
- znalost zpracování výkazu výměr a rozpočtování stavebních prací v programu Kros Plus
- zkušební doba 3 měsíce
- stavební vzdělání nebo praxe výhodou

Nabízíme:

- příspěvek na stravování******************
Po roce možnost změny PP na dobu neurčitou
Vhodné pro absolventy.

První kontakt

e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Informace o pozici

Plat: 27 – 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Peter Hatala