Prodavač / Prodavačka - pokladní

Popis

1.

kontakt

telefonicky, e-mailem. Tel.:***,***, e-mail: ***
Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Nečesanou -***. Nástup IHNED.

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti a vysokým pracovním nasazením.

Náplň práce:

- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků (vysoký podíl ruční práce)
- příprava obložených baget, polévek a kávy
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
- provozní doba pondělí - neděle
- ranní a odpolední směny (ranní od 4:45 hod)

Požadujeme:

- vyučení
- pracovní morálku
- manuální zručnost a rychlost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost
- chuť pracovat, učit se novým věcem
- výborný zdravotní stav
- preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
- 5. týden dovolené po zkušební době
- odpolední příplatek 8 Kč/hod na rámec Zákoníku práce
- příplatek za práci o víkendu ve výši 35 %
- příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
- dotovaná strava
- příspěvek na volnočasé aktivity
- firemní akce

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na rekreaci zaměstnanců

Informace o pozici

Plat: 29 500 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lenka Nečesaná