Prodavač elektrosoučástek

Popis

1.

kontakt

telefonicky v Po-Pá 8:00-16:00h, e-mailem. Tel.:***, e-mail: ***

Požadujeme:

fyzickou a manuální zručnost; znalost elektronických součástek; dobré komunikační schopnosti
Osobnostní předpoklady: samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a osobní iniciativa; schopnost a ochota učit se novým věcem

Náplň práce:

- maloobchodní prodej našeho sortimentu
- poradenství zákazníkům
- práce na pokladně s hotovostí
- ukládání zboží na prodejně na určená místa
- vydání prodaného zboží zákazníkovi a kontrola jeho kompletnosti
- vyřizování reklamací s reklamačním technikem

Zaměstnanecké výhody: stravné, zaměstnanecká sleva na sortiment, sick day

Informace o pozici

Plat: 25 – 28 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Tomáš Zdražila