PHP PROGRAMÁTOR (M+Ž)

Požadavky

- znalost anglického jazyka, objektového programování, principu relačních databází. Pečlivost, ochota učit se novým věcem, trpělivost na zevrubné testování, schopnost samostatné práce, psaní čistého kódu, mlčenlivost.

Náplň práce:

- vývoj nových komponent IS/CRM s využití existující platformy; analýza zadání, konzultace UX, návrhy implementace, finalizace řešení, samostatné programování, testování, kooperace při integraci do systému a při nasazení.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: *** - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (***;***,***- volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.).

Informace o pozici

Plat: 40 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Personalistka