PLC programátor

Popis

KONTAKT

TELEFONICKY NEBO EMAILEM.
Pracovní náplň:
- návrh a tvorba HW a aplikačního SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií; spolupráce s konstruktéry při návrhu nových technologií; spoluúčast při oživení technologie a uvedení do provozu

Požadujeme:

- spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu; zkušenosti z oblasti automatizace výhodou; orientace v elektrické a fluidní dokumentaci výhodou; záliba v programování; dřívější zkušenosti s programováním výhodou; komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou; časová flexibilita

Nabízíme:

práce v přátelském kolektivu malé firmy; možnost osobního a profesního růstu; školení na práci s různými typy PLC (např. Siemens, Beckhoff, Mitsubishi), možnost zajištění dalších školení dle zájmu a potřeby; spoluúčast na zajímavých projektech, jak v České republice, tak v zahraničí

Informace o pozici

Plat: 50 – 100 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jiří Koudelka