Operátor / operátorka výroby - obsluha strojů

Popis

Kontakt

telefonicky PO-PÁ od 8:00-15:00 hod. nebo zasláním životopisu na adresu ***

Požadujeme:

- ZŠ/SOU
- ochota pracovat ve směnném provozu
- praxe ve výrobním závodě výhodou
- samostatnost, cílevědomost, spolehlivost.

Náplň práce:

- operátor výroby provádí dělnické práce ve výrobě na základě celkového zadání a stanovených výrobních postupů
- identifikuje poruchy výrobních zařízení.

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené, obědy od 26,- Kč, 13. plat a bonus ze zisku
- firemní školka, firemní akce.

Informace o pozici

Plat: od 23 400 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Renata Kolářová