Strojník / strojnice zemního stroje

Popis

Kontakt

telefonicky nebo e-mailem na adresu ***

Požadujeme:


- zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost
- průkaz strojníka (po zaškolení možno zajistit)
- praxe není podmínkou.

Náplň práce:


- zemní práce při výstavbě kabelových elektrických vedení pro ČEZ Distribuce a.s.
- flotila strojů: pásové bagry JCB 18z, JCB 8026, JCB 8030, JCB48z.

Mzdové rozpětí 25.000 - 42.000,- Kč dle praxe, zkušeností a dovedností.

Informace o pozici

Plat: 25 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2024-09-07T02:24:21.000000Z


Kontaktní osoba: Jan Votroubek

Podobné nabídky

Operátor / operátorka výroby - obsluha strojů

od 23 400 Kč/měs.

Rychnov nad Kněžnou (Okres Rychnov nad Kněžnou)


Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

od 26 000 Kč/měs.

Lično (Okres Rychnov nad Kněžnou)


Strojník / strojnice zemního stroje - pásový minibagr

od 30 000 Kč/měs.

Rychnov nad Kněžnou (Okres Rychnov nad Kněžnou)