Myč/uklízeč ve výrobně cateringu

Popis

POZICE POUZE PRO OZP.

Nabízíme:

- Zajímavou práci v zavedené v zavedené cateringové výrobně
- Pracovní úvazek min 0,5 s možností postupného navýšení
- Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové ohodnocení: základní plat úvazek 0,5 - 8.100 Kč/měs.

Požadujeme:

- Schopnost pracovat min. 4 hodiny denně
- Nadšení a motivace k práci, dobrá schopnost učení
- Dobrá fyzická kondice a předpoklady pro práci ve stoje
- Trpělivost, pečlivost
- Dodržování hygienických předpisů

Náplň práce:

- Úklidové práce ve výrobně, mytí provozního nádobí, obsluha myčky, úklid pracovních ploch, obsluha pračky

Nabízíme:

Výkonnostní odměny, vzdělávání.

První kontakt

se zaměstnavatelem: e-mailem na ***, telefonicky Po - pá 8.00 - 15.00 hod. - tel.***.

Informace o pozici

Plat: od 9 450 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Ing. Marcela Součková