AUTOELEKTRIKÁŘ/AUTOELEKTRIKÁŘKA, ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na e-mail: ***, tel.***(volat 6:00-14:30), osobně Mostkovice 529 mezi 6:00-14:30

Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.

Požadujeme:

praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost

Náplň práce:

oprava a údržba vojenské techniky, strojů, provádění prohlídek, údržby a nálezových oprav, techniky, strojů a zařízení a budov, provádění zápisu do dokumentace

Nabízíme:

25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Přemysl Kristek