*ELEKTRIKÁŘ/KA

Popis

CZ ISCO 74123. Osobní

kontakt

po telefonické domluvě, pan Mgr. Kučera, tel.:***, e-mail: *** Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Za Kosteleckou 4189, Prostějov.
Práce ve výrobním závodě.

Náplň práce:

údržba, seřízení, instalace, opravy elektrických zařízení, strojů, včetně průmyslových strojů, motorů, atd.

Požadujeme:

oprávnění dle § 6 vyhl. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice, samostatnost, odpovědnost nutná, praxe elektrikáře - provozního elektromechanika ve výrobním provozu výhodou.

Nabízíme:

odpovídající mzda dle znalostí, dovedností a praxi, 5 týdnů dovolené, pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Plat: 35 – 42 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Vladimír Kučera