Zookonzultant / ka - prodejce / kyně krmných směsí a doplňků

Popis

Pracoviště Němčice

Náplň práce:

prodej krmiv, doplňků pro výživu zvířat, zootechnické poradenství při chovu hospodářských zvířat

Požadavky

: zemědělské vzdělání nebo zemědělský přehled, ŘP B, znalost práce PC
- Pracovní doba je Po-Pá, v průžném režimu dle potřeb chovatele

Benefity

: 5 týdnů dovolené podle vnit.podnikových pravidel, příspěvek na obědy***

Kontakt

telefonicky Po-Pá, 8:00 - 15:00 hod. (p. Drcman, tel:***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Václav Drcman