ZKUŠEBNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTROROZVADĚČŮ CHLADÍRENSKÝCH TECHNOLOGIÍ

Popis

Náplň práce:

provádění kusových zkoušek rozvaděčů, strojů.

Požadujeme:

vzdělání SŠ/VŠ elektro + zkušenosti v oboru zkoušení elektrostrojů a rozvaděčů.

Nabízíme:

smluvní mzdu od 45 000 Kč hrubého, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kafetérii, slevu na firemní výrobky, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele na uvedený e-mail nebo telefonicky (od 7:00 do 15:00 hod.).
Osobní

kontakt

možný pouze po předchozí telefonické domluvě.

Informace o pozici

Plat: od 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Lenka Šimánková