Zkušební technik- troubleshooter

Popis

Náplň práce:

- zkouší, oživuje, konfiguruje a kalibruje elektronické sestavy (osazené DPS, podsestavy, moduly) nebo celé přístroje
- provádí jednoduché montáže na sestavách nebo přístrojích
- hledá chyby a jejich příčiny
- odstraňuje a opravuje chyby (pájení, montáž, nastavení dle pracovního postupu)
- pracuje s konstrukční a výrobní dokumentací - osazovací výkresy, schémata zapojení, montážní výkresy ad.
- provádí kalibrace, údržbu a seřizování měřícího vybavení
- podílí se na řešení konstrukčních či jiných technických potíží

Požadujeme:

- samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost
- ochotu se dále vzdělávat
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.

Kontakt

ní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.:***, e-mail: ***, kariérní stránky zaměstnavatele https://www.career.rohde-schwarz.cz/cz/kariera/start/

Informace o pozici

Plat: 20 700 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Hana Rodová