Zkušební střelec (m/ž)

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici ZKUŠEBNÍ STŘELEC (m/ž):

Očekáváme

• SO, ÚSO vzdělání (výhodou elektro, strojní zaměření)
• orientaci ve výkresové dokumentaci (čtení výkresů)
• znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)
• řidičský průkaz sk. B
• samostatnost a aktivní přístup k práci

Náplň práce:

• příprava testů (pájení, měření el. odporu, zalaborování testovaných produktů do přípravků a zkušebního zařízení)
• testování a vyhodnocování (práce s PC, technickou dokumentací a se speciálními programy pro výpočet a vyhodnocení prováděných testů)
• čištění a údržba (manuální čistění zkušebních zařízení dle postupů)

Nabízíme:

• práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
• 7,5h směny – ranní a odpolední
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
• 25 dní dovolené, 1 den zdravotního volna
• ranní směny – oběd za 50 Kč, odpolední směny – stravenky v hodnotě 160 Kč
• finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
• výhodné mobilní tarify, úrazové a penzijní připojištění
• systém zaměstnaneckých výhod e

Benefity

(8000 Kč/rok)
• a mnoho dalších výhod a benefitů

Těšíme se na Vaše životopisy!

Informace o pozici

Plat: 35 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Monika Galdová