Zedník - stavební dělník

Popis

71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
ZamK

Kontakt

e-mailem na: *** nebo osobně n adrese Orlovská 726/155, Ostrava-Heřmanice. Tel.***.

Náplň práce:

Betonování základů, podlah, věnců, vyzdívání příček, zdí, zazdívání oken, dveří, omítání nahrubo a najemno.

Požadujeme:

Vyučení v oboru nebo min. 1 rok praxe, manuální zručnost a technické myšlení, samostatnost, rozhodnost, spolehlivost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost.
ŘP skupiny B - výhodou.

Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, ubytování.

Informace o pozici

Plat: od 25 560 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Karolína Rajnochová