Zedník - dlaždič - strojník - dělník zimní údržby a očisty veřejných ploch M/Ž

Popis

Náplň práce:

opravy místních komunikací a chodníků, instalace a opravy dopravního značení, opravy a instalace městského mobiliáře, zimní údržba, očista veřejných ploch, práce se stavebními stroji apod.

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. B podmínkou, strojní průkaz výhodou, praxe min. 2 roky v oboru.

Nabízíme:

pracovní příležitost v prosperující společnosti, pravidelnou pracovní dobu na ranní směnu, mzdové

benefity

- čtvrtletní, roční, mimořádné odměny navíc, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, bezúročná půjčka a další

benefity

vyplývající z dlouhodobého pracovního poměru. Stravenky, dovolené navíc, Flexi pass. Více informací na tel:***nebo osobně Po-Čt od 8:00 do 11:00 hod, životopis s sebou.

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jaroslava Salajková