ZEDNÍK/ZEDNICE

Popis

Osobní

kontakt

po telefonické domluvě, paní Čarnecká Liběna, tel.***(volat 8:00-14:00),
e-mail: ***, provozovna: Majakovského 204/4, 798 11 Prostějov.

Nabízíme

práci na HPP s nástupem ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz Po-Pá, 40 hod. týdně, příjemnou a zajímavou práci v menším, přátelském kolektivu.

Požadujeme:

praxi v oboru, řidičské oprávnění skupiny B výhodou, trestní bezúhonnost.

Očekáváme

aktivní a přátelský přístup, spolehlivost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, dochvilnost a zodpovědnost vůči svěřeným úkolům a majetku.

Náplň práce:

zednické práce, zateplování fasád, obklady, dlažby, hydroizolace, ostatní stavební a pomocné práce

Nabízíme:

nástupní mzda 27.000 Kč, osobní ohodnocení, po zapracování odměny dle šikovnosti, stravenky.

Informace o pozici

Plat: od 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Liběna Čarnecká