ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PROVOZU

Popis

Životopisy zasílejte na email: ***
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání, zájem o zdravou výživu a sport vítána, znalost MS Office (excel, word) a angličtiny, pozitivní přístup a aktivní přístup k řešení problémů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Náplň práce:

komplexní řízení výrobního provozu, zodpovědnost za hospodaření a dosažení stanovených cílů, implementace procesů směřujících k trvalému zlepšování, řízení výroby dle technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem, a to jak dle firemních, tak potravinářských norem, sledovaných státními orgány, personální zajištění výrobního procesu, koordinace kontrolních mechanismů

Informace o pozici

Plat: 25 – 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jiří Píchal