Zámečník / Zámečnice - Montér / Montérka

Popis

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail.: ***

Kontakt

ováni budou pouze vybraní kandidáti/ky ve lhůtě 7 dní od zaslání. Po domluvě možno osobně v prac. dny od 7 do 14 hod. na adrese Pikartská 1343/68, Ostrava - Radvanice

Náplň práce:

montáže ocelových konstrukcí, broušení, pálení atd. Pracovní doba od 6 do 14.30h. Nástup IHNED.

Požadavky

- orientace (čtení) ve výkresové dokumentaci, svář. průkaz ZK 111, 135 - výhodou
- místo výkonu práce - 80% Ostrava a okolí, 20% Čech
- flexibilita práce na dílně i v terénu
- spolehlivost, týmového ducha
- praxe není podmínkou
- způsobilost práce ve výškách
- platnost vázačského, jeřábnického či paličského průkazu a dalších atd. - není podmínkou

Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Benefity

: 5 dní dovolené navíc, stravné, pololetní odměny, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

Plat: 29 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Pavlína Štefaníková