Zámečníci do výroby automatických dveří

Popis

ZÁMEČNÍCI DO VÝROBY AUTOMATICKÝCH DVEŘÍ
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: manuální zručnost, samostatnost, minimálně vyučení ve strojním či příbuzném oboru, schopnost číst základní výkresovou dokumentaci.
NÁPLŇ PRÁCE: zámečnické práce s hlinikovými profily a sklem, mechanická kompletace výrobků, řezání a obrábění hliníkových profilů, skládání křídel dveří.
NABÍZÍME: práci pouze v jednosměnném provozu (od 6:00 do 14:30 hodin), nástup možný ihned, zázemí české firmy - jsme zde již 31 let, 22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna,
příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
dárkové poukázky Unišek k Vánocům, firemní akce, odměny při pracovním výročí.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky na čísle***v době od 7:00-14:00 hodin nebo e-mailem na ***
ov. 7.11.

Informace o pozici

Plat: 26 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Eva Štochelová