Zahradníci

Místo výkonu práce: Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá.

Náplň práce:

sekání přilehlých parků, údržba zeleně, obsluha a údržba mechanizace a traktorové sekačky.

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. B, vyučení v oboru, praxe výhodou, manuální zručnost.

Nabízíme:

závodní stravování, příspěvek na PP, výměnné pobyty, tábor pro děti zaměstnanců, příspěvek na dětskou rekreaci.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně (po předchozí domluvě) !!!

Informace o pozici

Plat: 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Petra Karbánová