VÝVOJÁŘI - Kontakt e-mailem

Doplňující informace: nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok.

Požadavky

: znalost AJ na komunikativní úrovni, zkušenost v konstrukci či designu v sériové výrobě, znalost norem pro technické kreslení (kótování a geometrické tolerance modelování v Catia, PorE nebo jiném CAD softwaru na vysoké úrovni - Parts, Pro-ducts, Drawings, Surfaces).

Náplň práce:

vytváření součástí a sestav pomocí CAD systémů, provádění kontroly a funkční způsobilosti, vytváření technických výkresů a další dokumentace. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, vánoční prémie.

Kontakt:

e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 65 012 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Lucie Plecitá