Výrobní manažer / ka

Popis

pracoviště Kroměříž
- Pozice výrobního manažera je kombinací práce vedoucího výroby a technologa
- Pracovní náplň: Zpracovat a udržovat technologické postupy a zajišťovat plánování výroby, Připravovat cenové nabídky pro zákazníky na základě jejich specifických požadavků, Připravovat výkresy pro laserové vypalování, Plánování, organizování a řízení chodu výroby, Poskytovat technickou podporu výrobě pro zajištění efektivní a kvalitní výroby, Komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky, Sledovat nejnovější technologie a průmyslové trendy s cílem neustále zlepšovat procesy, Podílení se na rozvoji firmy a zavádění nových způsobů práce a řízení výroby
- Co od Vás

očekáváme

: SŠ nebo VŠ technického zaměření, nebo zkušenost z technické / strojírenské oblasti - technolog, vedoucí výroby, konstruktér, plánovač, znalost AJ nebo NJ
- Zaměstnanecké

benefity

: Investici do vzdělání a rozvoje - certifikace, kurzy apod., Příspěvek na závodní stravování, Služební notebook, 5 dní placeného volna, Velká možnost seberealizace

kontakt

telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod., pan Ing. Šimek,***) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 40 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Miroslav Šimek