všeobecná/ý účetní - finanční účetní

26 000 – 34 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

Náplň práce:

zpracování bankovních výpisů, zpracování inkasních plateb, účtovní přijatých a vydaných faktur, vystavování vydaných faktur, kontrola saldokontních účtů, zpracování a návrhy vzájemných zápočtů a komunikace s obchodními partnery, zpracování inventarizací pohledávek a závazů, případně plnění dalších úkolů spojené s běžným denním chodem finanční účtárny a požadavků dle pokynů nadřízeného.

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenost na pozici účetní výhodou, zvládat běžnou práci na PC (MS Office), vyznat se v účetní problematice, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, aktivitu při řešení úkolů, výhodou je znalost IS Helios.

Kontakt

na tel., na mail.

Informace o pozici

Plat:

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní, Hlavní účetní

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 31. leden 2023

Zadavatel: Zaměstnavatel