Všeobecná zdravotní sestra

Popis

Základní

náplň práce:

poskytování zdravotní péče, vedení zdravotní dokumentace, příjem, překlad a propouštění pacientů.

Požadujeme:

odbornou způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb., praxi z interních oborů a lůžkových oddělení výhodou, uživatelská znalost práce na PC, samostatnost i schopnost týmové práce, spolehlivost, pracovitost, flexibilita, empatie, ochota se vzdělávat.

Nabízíme:

ranní, odpolední + příplatky za směnnost, plný úvazek / nepretržitý provoz, odpovídající platové ohodnocení, proplácení přesčasových hodin, práci v moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení, podmínky pro osobní rozvoj a profesní rozvoj, dotované stravování, možnost práce při studiu, 25 dní dovolené (Plicní léčebna - 30 dní)

Kontakt

možný emailem nebo telefonicky 7:00 - 15:30
Pracoviště: Vysočinské nemocnice - Nemocnice následné péče Humpolec, Plicní léčebna Humpolec, Nemocnice následné péče Ledeč - Háj.

Informace o pozici

Plat: 40 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Petra Nováková