Všeobecná zdravotní sestra

Popis

Kontakt

e-mailem na adresu *** nebo telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 15:00 hod.

Požadujeme:

- ukončené středoškolské vzdělání v oboru
- způsobilost k vykonávání povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost, fyzická i psychická zdatnost, empatie
- chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem
- zkušenost v oboru není podmínkou.

Náplň práce:

- poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu v pobytovém zařízení pro klienty trpící Alzheimerovou demencí
- plánování a poskytování ošetřovatelské péče.

Nabízíme:

- závodní stravování, příspěvek spoření na stáří.

Informace o pozici

Plat: 28 340 – 41 780 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Martina Tošovská