Všeobecná sestra / praktická sestra

Popis

1.

kontakt

telefonicky, e-mailem. Tel.:***, e-mail: ***

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá všeobecnou sestru v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

poskytování odborné zdravotnické a ošetřovatelské péče klientům

Nabízíme

plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, možnost mimořádných odměn.

Požadavky

: vysokoškolské vzdělání bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání nebo úplné střední vzdělání s maturitou v oboru ošetřovatelství dle zákona č. 96/2004 Sb.

Směnnost: nepřetržitý provoz, 3 směny

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, zvýhodněné stravování (oběd za 35 Kč), příjemné pracovní prostředí, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 200 Kč

Informace o pozici

Plat: 35 – 48 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Alena Burešová