všeobecná / praktická sestra

místo výkonu práce: Dětská psychiatrická nemocnice, Rybalkova 2962 Louny

Požadujeme:

-odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry (SZŠ praktická sestra, VŠ ošetřovatelství)
-specializace v oboru Psychiatrické péče výhodou
-samostatnost, flexibilitu, psychickou odolnost
-morální a občanskou bezúhonnost - výpis z Rejstříku trestů

Náplň práce:

-poskytování ošetřovatelské péče
-spolupráce s ošetřujícím lékařem

Nabízíme:

-hlavní pracovní poměr
-zařazení a platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + příplatky dle ZP, mimořádné odměny…
-zaměstnanecké bonusy (příspěvek na penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 6 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna)
Nástup možný ihned, případně dohodou.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis na e-mail: ***, případně nás

kontakt

ujte na tel.čísle***nebo***

Informace o pozici

Plat: 35 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Naděžda Kozlová