Vrátný objektu - OZP

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

PRACOVIŠTĚ Kroměříž

Náplň práce:

Vedení evidence příjezdů a odjezdů automobilů vjíždějících do areálu společnosti, návštěv, výdeje klíčů od kanceláří a zasedacích místností, zápůjček firemních vozidel, bezpečnostních incidentů, Příjem telefonních hovorů na ústřednu a přepojování dovnitř firmy, Kontrola a přebírání a vydávání dovážené chlazené stravy, inventura stravy, Obchůzky objektů dle provozního řádu vrátnice vč. kontrol venkovního osvětlení, Ohlašovna požáru – přijímání hlášení o požáru, volání HZS a informování nadřízených, Evidence RZ vozů zaměstnanců, výroba povolenek k parkování, dohled nad dodržováním pravidel pro parkování na firemních parkovištích, Uzamykání budov a stanovených prostor společnosti v časech stanovených v provozním řádu vrátnice, Udržování části vnitropodnikových komunikací v zimních měsících, příp. přivolání technické pomoci, Věšení vlajek na stožár (státní svátky, smuteční vlajka apod.)

Požadujeme:

pečlivost, loajalitu, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup, schopnost učit se novým věcem
- PD: ze začátku 8 hod. směny, po zapracování střídání směn Po-Ne, 12-ti hodinové směny, doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Nabízíme:

Možnost seberealizace a zodpovědnost za svou práci, Atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu, Mnoho zaměstnaneckých benefitů jako např. 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc, 1 den sickday, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefit kartu aj.
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 22 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Petra Čecháčková