VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Popis

Náplň práce:

- organizuje, řídí a vykonává technické a technickoekonomické činnosti v oblasti zařízení potravinářské výroby

zodpovídá za

řešení a konzultace technických problémů a zajišťuje běžnou údržbu strojů, zařízení a objektu

Pracovní činnosti
- vedení údržby strojního vybavení, zodpovědnost za montáž, údržbu a opravy
- zajištění údržbářských prací na budově a v prostorách výroby
- rozpočtování nákladů na údržbu, opravy, investice (inovace)
- posuzování technického stavu zařízení
- koordinace jednotlivých fází realizace (údržby, opravy, investice)
- spolupráce při návrzích na změny (odstranění vad, zlepšení efektivnosti nebo zvýšení hospodárnosti)
- zpracování provozních řádů v souladu s návody k obsluze, údržbě a opravám
- vypracování plánů požadovaných prohlídek, revizí a údržby zařízení v souladu s platnou legislativou a potřebami společnosti
- spolupráce při výběru a rozhodování o nákupu technického vybavení

Požadavky

- zkušenost s údržbou, technická zdatnost
- ŘP sk. B výhodou
- PC - běžná uživatelská zdatnost
- základní znalost AJ výhodou
- výhodou znalost v oblasti vyhlášky 50/1978 Sb. (NV 194/2022 Sb.)

Mzdové ohodnocení dohodou (dle znalostí a praxe).

Kontakt

ovat nás můžete e.mailem: ***

Informace o pozici

Plat: od 48 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Pavel Kořínek