Vedoucí technik v oblasti dopravních technologií, telematiky a energetiky

Popis

Nástup možný ihned, nebo dohodou

První kontakt

e-mailem, nebo telefonicky od 8:00 do 15:00 hod.

Náplň práce

- Elektro práce v oblasti energetiky NN/VN , dopravních technologií a telematiky
- Možnost manipulace na TF
- Schopnost subdodavatelského řízení
- Schopnost řízení projektu
- Podílení se na výstavbě technologie v rámci daného projektu
- Podílení se na servisu technologie v rámci daného projektu
- Instalace a zapojování elektrických rozvaděčů a zařízení
- Diagnostika a následné odstranění závad na elektrických zařízeních

očekáváme

- SŠ/VŠ technického směru zaměřeného na elektro
- Vyhl. č. 50/1978 sb.
- Řidičský průkaz sk. B
- Schopnost práce podle výkresové dokumentace
- Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost
- Praxe v oboru elektro výhodou

nabízíme

- 5 týdnů dovolené a 2 x Sick day
- Mobilní telefon s datovým tarifem
- Stravenkový paušál
- Měsíční odměny
- Osobní automobil i na soukromé používání

Informace o pozici

Plat: 50 – 65 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Pospíšilová Markéta