Vedoucí skladu stavebnin-NETOLICE

Popis

Pracovní náplň:
. Kompletní správa skladu stavebnin v Netolicích
. Realizace objednávek a prodejů s příslušnou administrativou
. Jednání s dodavateli a odběrateli
. Vystavování dokladů
. Logistika a koordinace s pobočkami společnosti

Požadujeme:

. SŠ vzdelání ukoncené maturitou
. Znalost práce na PC
. Ovládání vysokozdvižného vozíku ( pri znalosti osvedcení zarídíme )
. Chut pracovat, samostatnost, zodpovednost
. Praxe na pozici prodejce ci ve stavebnictví výhodou

Nabizime:
. Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz
. Proplácení přesčasů
. Zázemí silné a stabilní frmy, fungující 33 let.
. Možnost profesního růstu spolu s růstem mzdy na základě výsledků
. Zaměstnanecké slevy na prodávané produkty
. Stravenkový paušál min. 2.324,- Kč

Mzda:
. Očekávaná mzda 35.000,- Kč
. Bonusy dle prodejů a ziskovosti prodejny

V případě zájmu prosím zašlete životopis na email *** ,
či volejte tel:***- Martin Beránek

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Martin Beránek