Vedoucí skladník / skladnice

Popis

Kontakt

e-mailem ***

Požadavky

- řidičské oprávnění pro VZV
- dlouhodobé zkušenosti s obsluhou VZV a manipulací s nadrozměrnými náklady
- fyzická zdatnost (manipulace s těžšími břemeny)
- rychlost, soběstačnost, schopnost analytického myšlení a komunikace s ostatními pracovníky.

Náplň práce:

- obsluha VZV a manipulace
- odpovědnost za chod skladu: příjem, skladování, kontrola materiálu a výrobků
- spolupráce s ostatními odděleními
- vedení skladové evidence: provádění záznamů o pohybu zásob v interním systému (příjmy, výdaje, apod.)
- plánování toku materiálu.
V případě částečné znalosti češtiny možnost zaměstnat cizince.

Informace o pozici

Plat: 35 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Stanislav Pecháček