Vedoucí sestra ošetřovatelského úseku - Ž/M

Nemocnice Šumperk a.s. vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení vedoucí pracovní pozice:
VEDOUCÍ SESTRA OŠETŘOVATELSKÉHO ÚSEKU

Co požadujeme

- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění (výhodou VŠ vzdělání ošetřovatelského směru, specializační vzdělání v oboru Ošetřovatelská péče v geriatrii, interních oborech či intenzivní péči, Organizace a řízení ve zdravotnictví);
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
- 5 let odborné praxe (na obdobném lůžkovém oddělení výhodou, ale není podmínkou);
- výbornou znalost standardů ošetřovatelské péče ve zdravotnictví;
- základní orientace v ekonomice zdravotnictví;
- zkušenost s vedením týmu výhodou;
- samostatnost a odpovídající pracovní nasazení, schopnost koordinace týmové práce, aktivní
a pozitivní přístup, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu a ochotu kontinuálně se vzdělávat.

Co Vás čeká

- vedení více než 20členného týmu NLZP;
- úzká spolupráce s vrchní sestrou, lékařskými týmy a sociálními subjekty;
- podílení se na neustálém zvyšování kvality poskytované péče, zavádění nových postupů
do praxe, materiálně technickém rozvoji oddělení;
- podílení se na vedení zdravotnické dokumentace a s ní související dokumentace;
- zajišťování dílčí personální agendy, práce s personálním systémem;
- kontrolní činnost.

Co nabízíme

- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- plný pracovní úvazek;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké

benefity

benefity

-pro-zamestnance. Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti o zařazení do výběrového řízení přiložte:
- strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi + motivační dopis;
- fotokopii dokladů o dosažené kvalifikaci;
- návrh vlastní koncepce organizace práce oddělení s lůžkovou složkou v oblasti ošetřovatelské péče a řízení NLZP.

Přihlášky do výběrového řízení je možné zaslat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "KARIÉRA" v záložce "Nelékařský zdravotnický personál" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?oddeleni=nelekarsky-zdravotnicky-personal.

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Renata Vaverková