Vedoucí prodejny

Popis

Náplň práce:

vedení kolektivu prodejny, plánování směn zaměstnanců, administrativa spojená s řízením prodejny, aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny, komunikace s ostatními odděleními firmy, pravidelné porady vedení společnosti apod.

Požadavky

: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka, znalost vedení týmu, orientace v administrativě apod.

Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
Nákup na zaměstnaneckou slevu, finanční

benefity

, provize z prodeje, stravenkový paušál, zvýhodnění telefonní tarif, rodičovský příspěvek 2000 Kč/měsíc a další.

Informace o pozici

Plat: 33 – 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Kateřina Veselá