VEDOUCÍ POBOČKY Prostějov

Popis

Kontakt

ní osoba Nováková Jiřina Bc., tel.:***(volat 7:00-15:30), e-mail: ***

Pracovní doba : Po-Pá 7.00–15:30

Požadavky

: zkušenosti z vedoucí pozice - schopnost vést a řídit zaměstnance, cílevědomost, schopnost dotahovat věci do konce, organizační a komunikační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace, ŘP „B“ s praxí, uživatelská znalost PC

Náplň práce:

řízení, hodnocení a výběr pracovníků, jejich výkonů a efektivity, měsíční reporting, vyhodnocování výsledků za pobočku, administrace zboží, pokladna, inventarizace, zákaznický servis, kooperace napříč odděleními, vozový park (zajištění servisu, náhr. vozy)

Nabízíme:

stravenky, teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma, sick days, telefon, služební auto, volné víkendy, po zapracování možný finanční postup

Informace o pozici

Plat: od 44 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Jiřina Nováková