Vedoucí oddělení kanceláře ředitele

Požadavky

: Vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu právnického nebo ekonomického zaměření, příp. jiného zaměření s odpovídající praxí; řidičské oprávnění skupiny B; trestní bezúhonnost; schopnost analytického myšlení; velmi dobrá uživatelská úroveň práce s PC; praxe ve veřejné správě výhodou

Náplň práce:

řízení činností oddělení kanceláře ředitele (např. personalistika, vzdělávání zaměstnanců, správa interních předpisů apod.); správa dílčího rozpočtu oddělení; nastavení a udržování vnitřního kontrolního systému dle požadavků zákona o finanční kontrole, ověřování jeho přiměřenosti a účinnosti; zajišťování oblasti boje proti korupci dle protikorupčních dokumentů vlády a interního protikorupčního programu; identifikace a vyhodnocování korupčních rizik; zajišťování oblasti poskytování právních služeb; komplexní zajišťování oblasti výkonu spisové služby dle zákona o archivnictví a spisové službě; nastavení a udržování systému zveřejňování smluv dle zákona o registru smluv; aktualizace organizačního řádu; ohlašování působnosti Správy NP v základním registru práv a povinností
Hrubá mzda: výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 11 – 12 v závislosti na náplni práce).

Kontakt:

e-mailem

Informace o pozici

Plat: 25 280 – 40 120 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Jiřina Skalová