Vedoucí MTZ, logistika a koordinace zakázek

40 – 70 000 Kč/měs.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Požadujeme

- nutná praxe v oboru a ve vedení lidí, organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, AJ, výhodou chuť učit se nové věci

Náplň práce

- zajištění chodu oddělení, péče o sklad -funkční skladový systém fungující na principu čárových kódů, soulad fyzických a evidenčních stavů, objednávání materiálů, plánování zakázek, přípravy a logistiky, zajištění přípravy zakázky na skladě- zajištění dopravy materiálu - komunikace s klienty, komunikace s projektanty - dodavateli -zákazníky, kvartální kontrola cen dodavatelů, komunikace s dodavateli, případně projektanty, pravidelná inventura, péče o nářadí, techniku, vozový park, vyřižování případných reklamací

Nabízíme

- pracovní smlouva na dobu neurčitou, zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti, zajímavé platové ohodnocení, práci v přátelském kolektivu, nástup možný ihned, příspěvek na stravování, zajímavé

benefity

za odpracované roky (příspěvek na dovolenou, příspěvek na dítě,příspěvek na dopravu…)

Informace o pozici

Plat: 40 – 70 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Petra Štáfková