Vedoucí manager prodeje

Popis

Požadujeme:

- Chuť učit se novým věcem.
- Kreativní přístup a chuť překonávat nové výzvy.
- Samostatnost a chuť pracovat na svěřených i vlastních projektech.
- Dovednost psát marketingové texty výhodou.
- Praxe v online prostředí výhodou.
- Znalost anglického jazyka

Náplň práce:

- Komunikace na sociálních.
- Správa a rozvoj sociálních sítí.
- Spolupráce na běžné agendě e-shopu (např. správa produktů, příprava ukázek titulů, správa slevových akcí, … ).
- Tvorba poutavého content plánu (příspěvky, reels a stories).
- Komunikace se zákazníky (včetně zahraničí).

POZN: Zájemci zašlou životopis e-mailem: ***

Informace o pozici

Plat: 28 – 38 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Alois Šůstek