Universální montážní pracovník/ce elektronických zařízení

Popis

Požadavky

- SOU, SŠ (strojní nebo elektro zaměření výhodou, nikoli podmínkou)
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, odpovědnost za odvedenou práci
- časová flexibilita
- vysoké pracovní nasazení
- aktivní zákon 250/2021 Sb. min. §5
- znalost práce se základním dílenským nářadím, včetně prací s vrtačkou a úhlovou bruskou
- základní orientace v technické dokumentaci
- práce vhodná spíše pro muže vzhledem k těžším předmětům a prací ve výšce do 2 metrů

Pracovní náplň
Kompletování mechanických a elektronických dílů a celků dle výkresové dokumentace a pokynů lídra. Vyvazování a zapojování kabelových svazků, usazování displejů, dveří, montáže pantů a zámků.

Nabídka

- výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti
- motivující systém odměn a benefitů
- příspěvek na stravování
- práce je vhodná i pro absolventy

Mzda: od 150 Kč/hod
Nástup možný ihned
Směnnost ranní.

Kontakt:

Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel, tel.***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 150 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Miloslav Zvejška