ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK V UBYTOVACÍM ZAŘÍZENÍ - POKOJSKÁ

Popis

Náplň práce:

úklid pokojů, úklid sálů a konferenčních místností, pomocné práce v kuchyni; umývání nádobí, správa ložního prádla, praní prádla, žehlení;

Očekáváme

: nadšení do práce v týmu, chuť pracovat v hotelovém prostředí, sdílet společné firemní hodnoty, přátelskou povahu, časová flexibilita, komunikativnost;

Nabízíme:

slevy na naše služby a produkty, firemní teambuildingy, stravenky; příspěvky na obuv, na kadeřníka a na jazykové kurzy, masáž, produkt z naší kosmetické kolekce;

Zájemci nás mohou

kontakt

ovat telefonicky nebo na e-mail.

Informace o pozici

Plat: 18 900 – 22 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Petra Horáková