Údržbář/ka

Místo výkonu práce: Badenia Hotel Praha, Ruská 27/12, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Vhodné i pro důchodce. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-18:00 h).

Náplň práce:

drobné opravy a údržba na pokojích a v provozu (kuchyně, balneo), příprava zábalových směsí pro úsek balneo provozu.

Požadujeme:

vyučení v oboru elektro nebo "zámečníci" výhodou, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, flexibilita.

Nabízíme:

zaměstnanecké stravování, příspěvek na ŽP/PP, zvýhodněné ceny ubytování v hotelech zaměstnavatele.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Olga Láfová