Údržbáři strojních zařízení

Popis

pozice: údržbáři strojních zařízení

Nástup: ihned na dobu určitou s možností prodloužení
Mzda: 28000,- až 33000,- Kč

Kontakt:

Marcela Lajbnerová, tel.***( 7-14:30), osobně ( 7-14:30), emailem: ***

Náplň práce:

oprava a údržba výrobních linek, strojů, zařízení

Požadujeme:

manuální zručnost, důslednost, orientace v technické dokumentaci, svědomitost, pracovitost, loajálnost, flexibilita

- práce ve stabilní ryze české firmě, náborový příspěvek 12000 Kč, stravenky ve výši 150 Kč, bezúročnou půjčku 20000 Kč, 13. a 14.plat, příspěvek na volnočasové aktivity, výkonnostní odměny

Informace o pozici

Plat: 28 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Marcela Lajbnerová