Údržbáři

Popis

Kvalifikační

požadavky

- SŠ/SOU - vzdělání technického směru,
- praxe v oblasti údržby výhodou, ne však podmínkou,
- specializace elektrikář, vyhláška č.50/1978 Sb. § 6-10, malíř/zedník /instalatér výhodou, ne však podmínkou.

Další

požadavky

- zájem o dlouhodobou spolupráci,
- pracovní nadšení, flexibilita, samostatnost,
- všestranná technická a manuální zručnost,
- trestní bezúhonnost,
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,
- uživatelská znalost PC.

Náplň práce:

- odpovědnost za údržbu budovy a vnitřních prostor,
- odpovědnost za bezproblémový chod technického zařízení,
- zajištění drobných stavebních oprav a údržbářských prací.

Pracovní doba: pondělí - pátek , ranní 7,00 -15,30hod., odpolední 10,30 - 19,00hod.

Zaměstnanecké výhody:

nabízíme

zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké

benefity

- příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte pondělí - pátek 7,00 - 15,30hod. Kamila Filipová, personalista, Petra Burdová MBA, vedoucí provozního úseku***,***.

Informace o pozici

Plat: 29 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Kamila Filipová