ÚDRŽBÁŘ

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.

Náplň práce:

- zajištění údržby a provádění oprav zařízení v chemickém průmyslu
- důkladná pravidelná údržba strojů a mechanického zařízení
- řešení havarijních stavů technických a technologických zařízení
Odborné

požadavky

- OU/SOU v řemeslném oboru
- praxe v oboru výhodou
- znalost čerpací techniky a mechanických zařízení výhodou
Všeobecné

požadavky

- technické, řemeslné znalosti a manuální zručnost
- dodržování BOZP a OŽP
- vysoká zodpovědnost, schopnost řešit samostatně úkoly, profesionální přístup při havárii
- loajalita
- práce na směnný provoz (denní a noční 12hodinové směny)

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavou práci v moderním chemickém provoze
- zaměstnanecké výhody
Požadovaný nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Zuzana Nováková